فایل دامپ سامسونگ

فایل دامپ سامسونگ A037W به صورت Scatter تست شده تضمینی

دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy A03s SM-A037W پروگرم هارد و ترمیم بوت

فایل دامپ سامسونگ A037W به صورت Scatter تست شده تضمینی

فایل دامپ سامسونگ A037W به صورت Scatter تست شده تضمینی | دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy A03s SM-A037W پروگرم هارد و ترمیم بوت

دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy A03s SM-A037W پروگرم هارد و ترمیم بوت

قابل رایت روی مدل :  SM-A037W
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-Medusa-UMT-Chimera)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
قابل رایت با باکس چمیرا
فایل دامپ سامسونگ A037W تست شده و کاملا بدون مشکل

ردیف مدل نوع فایل بیلدنامبر لینک دانلود
1 A037W دامپ اسکتر باینری 4
2 A037W دامپ اسکتر باینری 6
2 A037W دامپ اسکتر باینری 7

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ سامسونگ A037W :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ گلکسی a03s sm-A037W برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ سامسونگ A037W و گارانتی آن:

فایل Dump scatter A037W و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ سامسونگ A037W به صورت Scatter تست شده تضمینی

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا