فایل EFS و Nv Data

فایل EFS سامسونگ A505F برای حل مشکل Mount EFS | آوا رام

حل مشکل شبکه Samsung SM-A505F | حل مشکل سریال گوشی Samsung Galaxy A50 | آوارام

فایل EFS سامسونگ A505F برای حل مشکل Mount EFS | آوا رام

فایل EFS سامسونگ A505F برای حل مشکل Mount EFS | حل مشکل شبکه Samsung SM-A505F | حل مشکل سریال گوشی Samsung Galaxy A50 | آوارام

حل مشکل شبکه Samsung SM-A505F | حل مشکل سریال گوشی Samsung Galaxy A50

شماره فنی مدل:SM-A505F
ورژن اندروید همه ورژن ها
قابل رایت با Z3X ، OCT ، BST
حل مشکل آنتن
حل مشکل سریال
حل مشکل failed to mount efs در ریکاوری
فایل EFS سامسونگ A505F تست شده

مدل نوع فایل بیلدنامبر لینک دانلود
SM-A505F EFS باینری 1
SM-A505F EFS باینری 3
SM-A505F EFS باینری 4
SM-A505F EFS باینری 5

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


توضیحاتی در مورد فایل EFS سامسونگ A505F :

فایل EFS:
در تمامی گوشی و تبلت های برند سامسونگ پوشه ای بنام EFS وجود دارد که در آن اطلاعات مهمی شامل بیس باند، مک آدرس، IMEI … قرار میگیرد اگر داده های این پوشه به هر علتی نظیر تعویض رام حذف شود بیس باند unknown میشود در نتیجه اسمارت فون شما آنتن ندارد. برای حل این مشکل چاره ای جز رایت فایل EFS و ترمیم سریال ندارید. پاک شدن یا آسیب دیدن فولدر EFS بعد از فلش رام در دیوایس های برند سامسونگ رایج است بنابراین قبل از نصب رام و کاستوم رام بر روی اسمارت فون برند سامسونگ خود از پوشه EFS بکاپ تهیه کنید تا در صورت مواجه با این مشکل بتوانید آن را رستور کنید.


نحوه پشتیبانی برای فایل EFS A505F و گارانتی آن:

فایل EFS SM-A505F و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد. این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل EFS سامسونگ A505F برای حل مشکل Mount EFS | آوا رام

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا