فایل دامپ هواوی

فایل دامپ هواوی CUN-L21 به صورت Scatter رایت با فلش تولز

دانلود فایل اسکتر Huawei Y5 II CUN-L21 ترمیم بوت حل مشکل خاموشی | آوارام

فایل دامپ هواوی CUN-L21 به صورت Scatter رایت با فلش تولز

فایل دامپ هواوی CUN-L21 به صورت Scatter رایت با فلش تولز | دانلود فایل اسکتر Huawei Y5 II CUN-L21 ترمیم بوت حل مشکل خاموشی | آوارام

دانلود فایل اسکتر Huawei Y5 II CUN-L21 ترمیم بوت حل مشکل خاموشی | آوارام

قابل رایت روی مدل:  CUN-L21
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-HUA-Medusa-Riff Box-Flash Tool)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
قابل رایت با فلش تولز به همراه آموزش
فایل دامپ هواوی CUN-L21 تست شده و کاملا بدون مشکل

مدل نوع فایل لینک دانلود
CUN-L21 اسکتر

از این فایل برای مواردی که گوشی روی آرم است نیز میتوان به عنوان فایل فلش استفاده کرد

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ هواوی CUN-L21 :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ y5 2 CUN-L21 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ هواوی CUN-L21 و گارانتی آن:

فول Dump CUN-L21 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ هواوی CUN-L21 به صورت Scatter رایت با فلش تولز

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا