حذف Frp سامسونگ

آموزش حذف FRP سامسونگ G970F Galaxy S10E اندروید 9.0.0 تضمینی | آوا رام

آموزش حذف قفل گوگل اکانت Samsung Galaxy S10E SM-G970F

آموزش حذف FRP سامسونگ G970F Galaxy S10E اندروید 9.0.0 تضمینی | آوا رام

آموزش حذف FRP سامسونگ G970F Galaxy S10E اندروید 9.0.0 تضمینی | آوا رام

دانلود آموزش حذف قفل گوگل اکانت Samsung Galaxy S10E SM-G970F


شماره مدل ورژن اندروید مشخصه/build number لینک دانلود
SM-G970F 9.0.0 همه بیلدنامبرها

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام

بدون نیاز به سرویس های FRP آنلاین
بدون نیاز به باکس و دانگل
بدون نیاز به فایل های کامبینیشن
بدون نیاز به فایل های پر حجم و زمان بر
بدون محدودیت در استفاده
بدون نیاز به دانش و تخصص


نحوه پشتیبانی برای آموزش حذف FRP سامسونگ G970F و گارانتی آن:

فایل و آموزش حذف FRP سامسونگ g970f Galaxy s10e و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.


قفل گوگل اکانت چیست و چگونه قفل FRP فعال میشود:

شرکت گوگل پس از عرضه اندروید ورژن 5 یک سیاست امنیتی را جهت جلوگیری از استفاده افرادی غیر از مالک گوشی در اندروید تعبیه کرده که اصطلاحا به آن قفل FRP گفته میشود

زمانی که شما روی گوشی خود (در قسمت حسابها) جیمیلی را ست کنید به صورت خودکار قفل FRP گوشی فعال میشود و بایستی جیمیل و رمز عبور را به یاد داشته باشید تا بعدا اگر زمانی گوشی را فلش و یا بازنشانی به تنظیمات کارخانه انجام دادید هنگام راه اندازی اولیه از شما جیمیلی که برای گوشی تعریف کرده اید را درخواست میکند. همچنین میتوانید قبل از فلش حساب جیمیل خود را از قسمت تنظیمات و حسابها پاک کنید تا پس از فلش کردن دیگر نیاز به وارد کردن حساب جیمیل نداشته باشید. این کار زمانی مفید است که شما پسورد جیمیل خود را فراموش کرده اید و به تنظیمات گوشی هم دسترسی دارید با حذف جیمیلتان از قسمت حسابها و فعالسازی گزینه OEM Unlocking مطابق آموزش زیر، پس از فرمت گوشی دیگر از شما جیمیل درخواست نمیشود.

آموزش حذف FRP سامسونگ G970F Galaxy S10E اندروید 9.0.0 تضمینی | آوا رام

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا