فایل دامپ هواوی

فایل دامپ هواوی LDN-LX2 پروگرم هارد و ترمیم بوت Y7 Pro 2018

دانلود EMMC Dump Huawei Y7 Pro LDN-LX2 حل مشکل خاموشی و ترمیم بوت

فایل دامپ هواوی LDN-LX2 پروگرم هارد و ترمیم بوت Y7 Pro 2018

فایل دامپ هواوی LDN-LX2 پروگرم هارد و ترمیم بوت Y7 Pro 2018 | دانلود EMMC Dump Huawei Y7 Pro LDN-LX2 حل مشکل خاموشی و ترمیم بوت

دانلود EMMC Dump Y7 Pro 2018 LDN-LX2 حل مشکل خاموشی تضمینی | آوارام

قابل رایت روی مدل:  LDN-LX2
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-Medusa-…)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
ردیف 1: حاوی پارتیشن های: Rom1,Rom2,Rom3,Ext-csd
ردیف 2: XML
تست شده روی هارد: GD6BMB
فایل دامپ هواوی LDN-LX2 تست شده و کاملا بدون مشکل

ردیف مدل نوع فایل لینک دانلود
1 LDN-LX2 دامپ
2 LDN-LX2 XML
تهیه هردو فایل فوق

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ هواوی LDN-LX2 :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ LDN-LX2 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ هواوی LDN-LX2 و گارانتی آن:

فایل Dump LDN-LX2 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ هواوی LDN-LX2 پروگرم هارد و ترمیم بوت Y7 Pro 2018

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا