فایل دامپ سامسونگ

فایل دامپ سامسونگ M225FV به صورت Scatter گلکسی M22

دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy M22 SM-M225FV پروگرم هارد و ترمیم بوت

فایل دامپ سامسونگ M225FV به صورت Scatter گلکسی M22 تست شده

فایل Dump Scatter SM-M225FV حل مشکلی خاموشی و ترمیم بوت

فایل دامپ سامسونگ M225FV به صورت Scatter گلکسی M22 | دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy M22 SM-M225FV پروگرم هارد و ترمیم بوت

دانلود فایل اسکتر Samsung Galaxy M22 SM-M225FV پروگرم هارد و ترمیم بوت

قابل رایت روی مدل : SM-M225FV
رایت با باکس های (UFI-EasyJtag-UMTChimera)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
فایل دامپ سامسونگ M225FV تست شده و کاملا بدون مشکل

مدل نوع فایل بیلد نامبر لینک دانلود
SM-M225FV اسکتر باینری 4
SM-M225FV اسکتر باینری 5
SM-M225FV اسکتر باینری 6

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ سامسونگ M225FV :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل آن گوشی را روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ گلکسی M22 sm-M225FV برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند تا روی گوشی دیگر رایت شود.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ سامسونگ M225FV و گارانتی آن:

فایل Dump scatter M225FV و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ سامسونگ M225FV به صورت Scatter گلکسی M22

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا