نوکیا

فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 قابل رایت روی TA-1025 و TA-1003

دانلود فول Dump Nokia TA-1021 برای پروگرم هارد | آوا رام

فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 قابل رایت روی TA-1025 و TA-1003

فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 قابل رایت روی TA-1025 و TA-1003 فرمت XML | دانلود فول Dump Nokia TA-1021 برای پروگرم هارد | آوا رام

دانلود فول Dump Nokia TA-1021 برای پروگرم هارد و ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی | آوا رام

قابل رایت روی مدل: Nokia 6 TA-1021,TA-1025,TA-1003
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-HUA-Medusa-Riff Box-Best2)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
نوع دامپ: XML
فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 تست شده و کاملا بدون مشکل

مدلنوع دامپلینک دانلود
TA-1021XML

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 :

برای تعویض هارد ما پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. که این فایل اولیه همون DUMP می باشد که به ۲ صورت تهیه می شود یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم . فول دامپ هارد نوکیا 6 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

همچنین ببینید...  فایل فلش فارسی نوکیا c5-03 rm-697 | فلش فارسی rm-697 | فلش فارسی نوکیا c5-03

eMMC یا حافظه مورد استفاده برای رایت فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 :

یک کارت حافظه استاندارد مورد استفاده برای ذخیره سازی حالت جامد می باشد. eMMC مخفف Embedded MultiMediaCard و به معنی کارت حافظه‌ی مالتی‌مدیای داخلی است. منظور از داخلی این هست که این نوع حافظه درون ابزارهای مختلف قابل استفاده است و به عبارتی حافظه‌ی داخلی است نه حافظه‌ی خارجی و قابل جدا شدن. ویژگی خاص eMMC به کنترلر آن مربوط می‌شود که اجازه‌ی بوت کردن سیستم عامل را می‌دهد و لذا برای تبلت‌ها و گوشی‌ها بسیار مناسب است.

همچنین ببینید...  آموزش فلش نوکیا با برنامه OST فرمت NB0 بدون باکس و دانگل | آوارام

نحوه پشتیبانی برای ففایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 و گارانتی آن:

فایل Dump emmc نوکیا TA-1021 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ نوکیا 6 TA-1021 قابل رایت روی TA-1025 و TA-1003

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن