فایل دامپ هواوی

فایل دامپ هواوی S10-231U به صورت XML تست شده و تضمینی

دانلود Dump XML Huawei MediaPad 10 Link+ S10-231U ترمیم بوت حل مشکل خاموشی

فایل دامپ هواوی S10-231U به صورت XML تست شده و تضمینی

فایل دامپ هواوی S10-231U به صورت XML تست شده و تضمینی | دانلود Dump XML Huawei MediaPad 10 Link+ S10-231U ترمیم بوت حل مشکل خاموشی

دانلود Dump XML Huawei MediaPad 10 Link+ S10-231U ترمیم بوت حل مشکل خاموشی

قابل رایت روی مدل:  S10-231U
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-HUA-Riff Box-Chimera)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
بعد از رایت این دامپ تبلت به طور کامل روشن خواهد شد و فقط باید ترمیم سریال کنید
فایل دامپ هواوی S10-231U تست شده و کاملا بدون مشکل

مدل نوع فایل لینک دانلود
S10-231U فول XML

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ هواوی S10-231U :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ MediaPad 10 S10-231U برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ هواوی S10-231U و گارانتی آن:

فول Dump S10-231U و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ هواوی S10-231U به صورت XML تست شده و تضمینی

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا