فایل فلش

رام فارسی S3802W سامسونگ Rex 70 تست شده و تضمینی | آوا رام

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Rex 70 GT-S3802W تست شده و تضمینی | آوارام

رام فارسی S3802W سامسونگ Rex 70 تست شده و تضمینی | آوا رام

رام فارسی S3802W سامسونگ Rex 70 تست شده و تضمینی | دانلود فایل فلش فارسی Samsung Rex 70 GT-S3802W تست شده و تضمینی | آوارام

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Rex 70 GT-S3802W تست شده و تضمینی | آوارام

قابل رایت روی مدل: S3802W
منو فارسی (تضمینی)
قابل رایت با Z3X
بدون مشکل آنتن
بدون مشکل SMS
حل مشکل خاموشی با فایل های مشابه
رام فارسی S3802W حل تمامی مشکلات

مدل فارسی لینک دانلود
GT-S3802W منو/کیبورد

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


نحوه پشتیبانی برای رام فارسی S3802W و گارانتی آن:

فایل فلش فارسی GT-S3802W و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.


نکاتی که قبل از فلش رام فارسی S3802W باید بدانید:

فلش زدن گوشی ، همراه با ریسک بوده و ممکن است مشکلاتی از قبیل: انتن ، هنگی و در نهایت خاموشی را در پی داشته باشد که حل آن نیازمند دانش تخصصی و همچنین باکس های تعمیراتی میباشد.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که ابزار لازم را در اختیار ندارید ، مراقب مشکلات احتمالی باشید که حل آن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

قبل از نصب رام، کد دستوری #1234#* را شماره گیری کرده و از آن عکس بگیرید و یا اطلاعات داده شده را در جایی یادداشت کنید.این توصیه را همیشه جدی بگیرید چون در برند سامسونگ، همیشه درصورتیکه به هر دلیل بعد از نصب رام با هر مشکلی مواجه شویم، فقط این اطلاعات است که می تواند به ما در جهت ترمیم گوشی آسیب دیده کمک نماید. در غیر اینصورت پشتیبانی سایت قادر به حل مشکل شما نخواهد بود.

رام فارسی S3802W سامسونگ Rex 70 تست شده و تضمینی | آوا رام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا