فایل فلش

رام فارسی سامسونگ S8530 آموزش رایت با مولتی لودر بدون باکس

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Wave II GT-S8530 تضمینی | آوارام

رام فارسی سامسونگ S8530 آموزش رایت با مولتی لودر بدون باکس

رام فارسی سامسونگ S8530 آموزش رایت با مولتی لودر بدون باکس | دانلود فایل فلش فارسی Samsung Wave II GT-S8530 تضمینی | آوارام

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Wave II GT-S8530 تضمینی | آوارام

قابل رایت روی مدل: S8530
منو فارسی (تضمینی)
قابل رایت با مولتی لودر و Z3X
به همراه آموزش رایت توسط مولتی لودر بدون باکس
به همراه راهنمای رایت توسط باکس Z3X

حل مشکل هنگ روی لوگو
رام فارسی سامسونگ S8530 تست شده
حل تمامی مشکلات

مدل رایت با فارسی لینک دانلود
S8530 MultiLoader منو/کیبورد

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام

دانلود فایل فلش فارسی GT-S8530 با لینک مستقیم از سرورهای پرقدرت آوارام می باشد


نکاتی در مورد رام فارسی سامسونگ S8530 :

فایل فلش S8530 پس از تست روی چند گوشی برای استفاده شما همکاران عزیز در سایت قرار داده شده است. پس از خرید ، فایل تصویری آموزش رایت با برنامه MultiLoader بدون نیاز به هیچ گونه باکس و دانگل به شما تقدیم خواهد شد. این آموزش بسیار ساده بوده و جای نگرانی نیست. این فایل کاملا رسمی می باشد و هیچ مشکلی ندارد. با اطمینان این فایل را دانلود کرده و روی گوشی رایت کنید.


نحوه پشتیبانی برای رام فارسی سامسونگ S8530 و گارانتی آن:

فایل فلش فارسی Galaxy Wave 2 GT-S8530 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.


نکاتی که قبل از فلش رام فارسی سامسونگ S8530 باید بدانید:

فلش زدن گوشی ، همراه با ریسک بوده و ممکن است مشکلاتی از قبیل: انتن ، هنگی و در نهایت خاموشی را در پی داشته باشد که حل آن نیازمند دانش تخصصی و همچنین باکس های تعمیراتی میباشد.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که ابزار لازم را در اختیار ندارید ، مراقب مشکلات احتمالی باشید که حل آن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

قبل از نصب فایل فلش فارسی S8530 کد دستوری #1234#* را شماره گیری کرده و از آن عکس بگیرید و یا اطلاعات داده شده را در جایی یادداشت کنید.این توصیه را همیشه جدی بگیرید چون در برند سامسونگ، همیشه درصورتیکه به هر دلیل بعد از نصب رام با هر مشکلی مواجه شویم، فقط این اطلاعات است که می تواند به ما در جهت ترمیم گوشی آسیب دیده کمک نماید. در غیر اینصورت پشتیبانی سایت قادر به حل مشکل شما نخواهد بود.

رام فارسی سامسونگ S8530 آموزش رایت با مولتی لودر بدون باکس

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا