فایل دامپ شیائومی

فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 فول دامپ برای پروگرم هارد | آوا رام

دانلود فول Dump Xiaomi Redmi Note 7 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی

فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 فول دامپ برای پروگرم هارد | آوا رام

فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 فول دامپ برای پروگرم هارد | دانلود فول Dump Xiaomi Redmi Note 7 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی

دانلود فول Dump Xiaomi Redmi Note 7 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی

قابل رایت روی مدل: Redmi Note 7
رایت با باکس های پروگرام هارد (EasyJtag Plus)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
به همراه Pinout EDL Mode
فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 تست شده و کاملا بدون مشکل

مدلنوع دامپلینک دانلود
Redmi Note 7فول دامپ

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 :

برای تعویض هارد ما پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. که این فایل اولیه همون DUMP می باشد که به ۲ صورت تهیه می شود یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم . فول دامپ هارد شیائومی ردمی نوت 7 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.

همچنین ببینید...  فایل دامپ شیائومی Redmi 5 نوع XML پروگرم هارد و ترمیم بوت

eMMC یا حافظه مورد استفاده برای رایت فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 :

یک کارت حافظه استاندارد مورد استفاده برای ذخیره سازی حالت جامد می باشد. eMMC مخفف Embedded MultiMediaCard و به معنی کارت حافظه‌ی مالتی‌مدیای داخلی است. منظور از داخلی این هست که این نوع حافظه درون ابزارهای مختلف قابل استفاده است و به عبارتی حافظه‌ی داخلی است نه حافظه‌ی خارجی و قابل جدا شدن. ویژگی خاص eMMC به کنترلر آن مربوط می‌شود که اجازه‌ی بوت کردن سیستم عامل را می‌دهد و لذا برای تبلت‌ها و گوشی‌ها بسیار مناسب است.

همچنین ببینید...  فایل دامپ شیائومی Mi 8 نوع XML پروگرم هارد و ترمیم بوت | آوا رام

نحوه پشتیبانی برای دامپ هارد Xiaomi Redmi Note 7 و گارانتی آن:

فایل Dump emmc Xiaomi Redmi Note 7 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ شیائومی Redmi Note 7 فول دامپ برای پروگرم هارد | آوا رام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن