فایل دامپ هواوی

فایل دامپ هواوی FRL-L22 پروگرم هارد و ترمیم بوت Huawei Y9a

دانلود EMMC Dump Huawei FRL-L22 Y9a حل مشکل خاموشی و ترمیم بوت تضمینی

فایل دامپ هواوی FRL-L22 پروگرم هارد و ترمیم بوت Huawei Y9a

فایل دامپ هواوی FRL-L22 پروگرم هارد و ترمیم بوت Huawei Y9a | دانلود EMMC Dump Huawei FRL-L22 Y9a حل مشکل خاموشی و ترمیم بوت تضمینی

دانلود EMMC Dump Huawei Y9a FRL-L22 حل مشکل خاموشی تضمینی | آوارام

قابل رایت روی مدل:  FRL-L22
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-Medusa-…)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
حاوی پارتیشن های: Rom1,Rom2,Rom3,Ext-csd
بعد از رایت، دستگاه به طور کامل بالا خواهد آمد
فایل دامپ هواوی FRL-L22 تست شده و کاملا بدون مشکل

مدل نوع فایل لینک دانلود
FRL-L22 دامپ

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد فایل دامپ هواوی FRL-L22 :

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ FRL-L22 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای فایل دامپ هواوی FRL-L22 و گارانتی آن:

فایل Dump FRL-L22 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

فایل دامپ هواوی FRL-L22 پروگرم هارد و ترمیم بوت Huawei Y9a

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا