فایل فلش

رام فارسی سامسونگ S3600i آموزش رایت با Z3x 2G Tool

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Metro GT-S3600i تست شده تضمینی | آوارام

رام فارسی سامسونگ S3600i آموزش رایت با باکس Z3x 2G Tool

رام فارسی سامسونگ S3600i آموزش رایت با باکس Z3x 2G Tool | دانلود فایل فلش فارسی Samsung Metro GT-S3600I تست شده تضمینی | آوارام

دانلود فایل فلش فارسی Samsung Metro GT-S3600i تست شده تضمینی | آوارام

قابل رایت روی مدل: S3600i
منو فارسی (تضمینی)
قابل رایت Z3X 2G Tool
به همراه راهنمای رایت توسط باکس Z3X
حل مشکل هنگ روی لوگو
رام فارسی سامسونگ S3600i تست شده
حل تمامی مشکلات

مدل رایت با فارسی لینک دانلود
S3600i Z3X منو/کیبورد

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام

دانلود فایل فلش فارسی GT-S3600i با لینک مستقیم از سرورهای پرقدرت آوارام می باشد


نکاتی در مورد رام فارسی سامسونگ S3600i :

فایل فلش S3600i پس از تست روی چند گوشی برای استفاده شما همکاران عزیز در سایت قرار داده شده است. پس از خرید ، فایل تصویری آموزش رایت با باکس z3x به شما تقدیم خواهد شد. این آموزش بسیار ساده بوده و جای نگرانی نیست. این فایل کاملا رسمی می باشد و هیچ مشکلی ندارد. با اطمینان این فایل را دانلود کرده و روی گوشی رایت کنید.


نحوه پشتیبانی برای رام فارسی سامسونگ S3600i و گارانتی آن:

فایل فلش فارسی Metro GT-S3600i و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.


نکاتی که قبل از فلش رام فارسی سامسونگ S3600i باید بدانید:

فلش زدن گوشی ، همراه با ریسک بوده و ممکن است مشکلاتی از قبیل: انتن ، هنگی و در نهایت خاموشی را در پی داشته باشد که حل آن نیازمند دانش تخصصی و همچنین باکس های تعمیراتی میباشد.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که ابزار لازم را در اختیار ندارید ، مراقب مشکلات احتمالی باشید که حل آن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

قبل از نصب فایل فلش فارسی S3600i کد دستوری #1234#* را شماره گیری کرده و از آن عکس بگیرید و یا اطلاعات داده شده را در جایی یادداشت کنید.این توصیه را همیشه جدی بگیرید چون در برند سامسونگ، همیشه درصورتیکه به هر دلیل بعد از نصب رام با هر مشکلی مواجه شویم، فقط این اطلاعات است که می تواند به ما در جهت ترمیم گوشی آسیب دیده کمک نماید. در غیر اینصورت پشتیبانی سایت قادر به حل مشکل شما نخواهد بود.

رام فارسی سامسونگ S3600i آموزش رایت با باکس Z3x 2G Tool

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا