فایل دامپ هواویفایل فلش

رام رسمی هواوی Y625-U51 فرمت XML رایت با QFIL | آوارام

دانلود فایل فلش Huawei Y625-U43 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی و پروگرم هارد B111

رام رسمی هواوی Y625-U51 به صورت XML رایت با QFIL | آوا رام

رام رسمی هواوی Y625-U51 فرمت XML رایت با QFIL | دانلود فایل فلش Huawei Y625-U43 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی و پروگرم هارد B111

دانلود فایل فلش Huawei Y625-U51 ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی و پروگرم هارد B111

قابل رایت روی مدل:  Y625-U51
رایت با باکس های پروگرام هارد (UFI-EasyJtag-HUA-Medusa-Riff Box-Qfil)
قابل استفاده برای:
– پروگرام هارد خام
– ترمیم بوت و حل مشکل خاموشی
بعد از رایت گوشی به طور کامل بوت خواهد شد
رام رسمی هواوی Y625-U51 تست شده و کاملا بدون مشکل
رایت در حالت EDL
بیلدنامبر: C577B111

مدل نوع فایل لینک دانلود
Y625-U51 XML فول

فروش، پایان معامله نیست. آغاز یک تعهد است. پشتیبانی تلگرام آوا رام


تعریف فایل دامپ و کاربرد رام رسمی هواوی Y625-U51 فرمت xml:

برای تعویض هارد ، پس از خارج کردن هارد معیوب و قبل از نصب هارد جدید باید فایل اولیه (dump) مربوط به مدل اون گوشی رو روی هارد اصطلاحا پروگرام کنیم. دامپ به ۲ صورت تهیه می شود. یا از هارد خودش بکاپ میگیریم و یا فایل DUMPی که قبلا از گوشی مشابه بکاپ گرفته شده رو استفاده می کنیم.

فول دامپ Huawei Y625-U51 برای ترمیم بوت و پروگرام هارد بکار میرود. (به معنای روبرداری) برنامه‌ای در سیستم‌ عامل های یونیکس است که برای تهیه نسخه پشتیبان از سیستم فایلها استفاده می‌شود. دامپ در سطح بلاک‌های هارد دیسک و پایینتر از مفاهیم انتزاعی سیستم فایل مانند فایلها و دایرکتوریها عمل می‌کند و درباره آنها چیزی نمی‌داند. دامپ به یکباره از کل سیستم فایل نسخه پشتیبان تهیه می‌کند.


نحوه پشتیبانی برای رام رسمی هواوی Y625-U51 و گارانتی آن:

فول Dump Y625-U51 و تمامی فایل های موجود در وب سایت آوا رام بارها توسط ما تست شده و پس از اطمینان از سالم بودن فایل، در فروشگاه قرار داده شده اند. لذا چنانچه شما مشکلی در استفاده از فایل دارید، دلیل آن صرفا معیوب بودن فایل نیست و تیم پشتیبانی آوا رام 24 ساعته آماده ارائه مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خود می باشد. استفاده از برنامه هایی همچون Team viewer و Ammyy Admin در دستور کار قرار دارند که بتوانیم تا لحظه آخر کنار شما برای حل مشکلتان خدمت رسانی کنیم. و اگر به احتمال حتی 1% قادر به حل مشکل شما نبودیم، وجه پرداختی شما برای فایل به خودتان عودت خواهد شد.

این نکته را متذکر می شویم که مسئولیت تمامی اقدامات انجام شده بر روی دستگاه شما متوجه شخص شما خواهد بود و درصورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، سایت آوا رام هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

رام رسمی هواوی Y625-U51 به صورت XML رایت با QFIL | آوا رام

Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا